Kullanım Koşulları

Taşınmaz Değerleme Kuruluşları Derneği “TDKDER” internet sitesine hoş geldiniz.

TDKDER internet sitesi içerisindeki bilgilerin bir kısmı TDKDER tarafından, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak yayınlanmaktadır.

TDKDER, internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi güvenilirliğine inanılır kaynaklardan elde etme ve bilgilerin güncelliği ve doğruluğu konusunda çaba göstermektedir.

Ancak, TDKDER bu bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve tamlığı hususlarını garanti etmemektedir.

Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucundan ötürü bir zarar doğması halinde, TDKDER hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Siteden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, TDKDER’i bağlamamaktadır.

TDKDER’in internet sitesinde yayımlanan yazılar TDKDER’in resmi görüşlerini yansıtmaz, yazar ve görüş sahiplerini bağlar.

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Taşınmaz Değerleme Kuruluşları Derneği’ne TDKDER’e aittir.

TDKDER internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

İnternet sitesi içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, TDKDER’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiçbir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz.